Kategorie: Wszystkie | Bank | Kredyt Hipoteczny
RSS
sobota, 02 czerwca 2012

ING Bank Śląski wprowadził nowe stawki dla produktów hipotecznych. Od 16 maja br. kredyt hipoteczny w ING zostaje uatrakcyjniony o niższą marże – od 0,1 p.p. do 0,2 p.p. dla kwot od 250 tys złotych.

Nowa, uatrakcyjniona oferta jest odpowiedziom banku na rynkową aktywność wiosennych promocji dotyczących kredytów hipotecznych. ING, oprócz atrakcyjnych warunków cenowych, oferuje pomoc w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem kredytu. Bank ten zachęca do skorzystania ze swojego popularnego narzędzia finansowego którym jest kalkulator kredytowy. Kalkulator ten pozwala na obliczenie całkowitego kosztu kredytu w tym marży. Marketing ten to myk reklamowy aby porównać marżę kredytów ING z innymi bankami które nie oferują tak atrakcyjnej marży.

W ramach akcji “Dojeżdżamy i załatwiamy” doradcy ING Banku Śląskiego bezpłatnie dojeżdżają na umówione (z klientem) miejsce i pomagają: wypełnić wniosek o kredyt, uzyskać odpis z księgi wieczystej, wypełnić deklarację do urzędu skarbowego (PCC-3), oraz złożyć wniosek o wpis hipoteki. Klienci którzy w dniu składania wniosku o kredyt hipoteczny posiadają lub otworzą w ING Banku Śląskim rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, mogą skorzystać z jednej z dwóch opcji: “0% prowizji” lub dodatkowe “Obniżenie marży” o 0,6 punktu procentowego. Oferty “Obniżenie marży” i “0% prowizji” nie łączą się.

Jak na razie to bank ING oferuje bardzo dobre oferty na kredyty hipoteczne i lokaty bankowe dlatego więc warto przejrzeć ofertę tego banku. Warto zwrócić przede wszystkim uwagę na odsetki kredytowe które nie są tak wielkie.

Źródło: ING Bank Śląski